Najlepszy sprzęt do domowej siłowni, który zajmuje najmniej miejscaBądźmy szczerzy: chyba że masz wolną sypialnię, która jest dogodnie zlokalizowana obok domowej siłowni, przestrzeń zawsze będzie problemem. Wszyscy chcemy zabójczych domowych siłowni z najwyższej klasy sprzętem, ale chcemy również, aby były one w naszych domach. Mając to na uwadze, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu do domowej siłowni. Z tak wielu różnych elementów wyposażenia dostępnych teraz i więcej wychodzi każdego dnia, wiedząc, które z nich zajmują najmniej miejsca jest niezwykle ważne. Nie tylko pomoże Ci uniknąć konieczności zakupu jednostki magazynowej tylko do przechowywania sprzętu do domowej siłowni, ale pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz, aby wszystko miało swoje miejsce, gdy nie jest w użyciu i nie jest zagracanie swojej małej przestrzeni.

Bieżnie

Jeśli chodzi o domowe siłownie, bieżnie są dość mocno zszyte. W rzeczywistości, gdy spojrzeć na badania dotyczące wyposażenia domowej siłowni, okaże się, że bieżnia jest najbardziej popularnym elementem wyposażenia kupowanego do domowej siłowni. Bieżnie są niezwykle wszechstronne, pozwalając zrobić wszystko od chodzenia do biegania i wszystko pomiędzy. Wynika to częściowo z faktu, że mogą być łatwo dostosowane do pożądanej prędkości, odległości i intensywności. Ponadto, zajmują bardzo mało miejsca i mogą być umieszczone w dowolnym miejscu w domu, czy to w rogu sypialni, czy w salonie. Z tym, że bieżnie nie są pozbawione wad. Na przykład, działają one na prąd, więc trzeba uważać, aby nie potknąć się i nie przewrócić kabla zasilającego luzem. Inną rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że bieżnie mogą nie być odpowiednie dla niektórych środowisk. Na przykład, jeśli masz dużo wilgoci w powietrzu, bieżnia może nie być świetną opcją dla Ciebie.

Rowery treningowe

Rowery treningowe są świetne do domowej siłowni, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca. Jest to szczególnie prawdziwe w porównaniu z bieżniami, ponieważ wiele rowerów treningowych można łatwo złożyć i odłożyć po każdym użyciu. Są one również jednymi z bardziej przystępnych elementów wyposażenia domowej siłowni. Ponadto, rowery treningowe są świetne dla zdrowia i mogą pomóc zmniejszyć ryzyko chorób serca, udaru, cukrzycy i niektórych rodzajów raka. Minusem ćwiczeń na rowerze treningowym jest to, że nie angażujesz mięśni rdzenia ani reszty ciała, jak w przypadku innych rodzajów sprzętu.

Maszyny do ćwiczeń

Maszyny do ćwiczeń są świetne do domowej siłowni, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca i są stosunkowo niedrogie. Z tym, że musisz najpierw upewnić się, że maszyna, którą kupujesz jest bezpieczna i nie wyrządzi ci krzywdy. Istnieje wiele maszyn wagi tam, że są przeznaczone do stosowania w komercyjnych siłowniach, ale nie mogą być używane w środowisku domowym. Te maszyny mogą być bardzo niebezpieczne i mogą nie być odpowiednie dla domowej siłowni. Więc upewnij się, że robisz swoje badania przed zakupem maszyny i upewnij się, że jest bezpieczny do użytku domowego.

Jump roping

Jump roping został udowodniony, aby zwiększyć swoją zwinność, poprawić swoją koordynację ręka-oko, zwiększyć swoją prędkość i pomóc spalić kalorie. Dodatkowo, jump roping jest kompletnym ćwiczeniem całego ciała, które angażuje Twoje łydki, nogi, ramiona, barki i rdzeń. A jeśli to nie wystarczy, pomaga również poprawić poziom sprawności aerobowej i anaerobowej. Niestety, jump roping jest często pomijany jako świetna forma ćwiczeń i czasami zapominamy, że jest to realna opcja dla domowej siłowni. Plus, nie tylko jump roping zajmie bardzo mało miejsca w domowej siłowni, ale jest również niezwykle tani i łatwy do zbudowania. Możesz użyć drewna, metalu, a nawet rur PVC do budowy platformy jump roping.

Sumo wrestler squatting platforma jest kawałek sprzętu, który wygląda jak mini scenie. Jest ona używana do ćwiczeń takich jak przysiady, wypady i inne. Jest to świetny element wyposażenia dla każdego, kto ma ograniczoną przestrzeń lub chce wykonywać ćwiczenia, które zajmują mniej miejsca. Z tego, co zostało powiedziane, upewnij się, że robisz swoje badania przy zakupie jednego. Nie każda platforma jest stworzony równy. Niektóre są lepsze niż inne, a niektóre nawet pochodzą z akcesoriami, takimi jak taśmy lub wagi. Plus, być ostrożnym podczas pracy na platformie, jak nie chcesz przypadkowo spaść i zranić się. Innym świetnym elementem wyposażenia, który zajmuje bardzo mało miejsca w domowej siłowni jest ławka do ćwiczeń. Ławki do ćwiczeń są zaprojektowane, aby pomóc Ci zbudować i wzmocnić swój rdzeń. Mogą być również wykorzystywane do innych ćwiczeń, takich jak prasy do nóg i klatki piersiowej.

Wspinaczki pionowe

Pionowe wspinacze są świetne dla domowej siłowni, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca i są niezwykle niedrogie. Pionowe wspinacze są również niesamowite dla twojego ogólnego zdrowia. Są idealne do budowania siły górnej części ciała, spalania kalorii i poprawy ogólnej sprawności. Pionowe wspinacze są świetne dla początkujących, ponieważ można zacząć od niskiej intensywności i wolnej prędkości, a następnie zwiększyć je w czasie. Plus, są one doskonałą opcją dla kogoś z ograniczonym budżetem, ponieważ są one bardzo tanie i mogą być łatwo dodane do domowej siłowni. Pionowe wspinacze mają jednak pewne minusy. Na przykład, są one świetne dla górnej części ciała, ale nie angażują mięśni rdzenia. Inną rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że pionowe pnącza nie są idealne, jeśli dopiero zaczynasz podnosić ciężary.

Najlepszy sprzęt do domowej siłowni, który zajmuje najmniej miejsca, będzie zależał od przestrzeni, którą masz i tego, jakie są twoje cele. Na przykład, jeśli chcesz przede wszystkim skupić się na podnoszeniu ciężarów, to maszyna do ćwiczeń zajmie bardzo mało miejsca. Jeśli chcesz skupić się na treningu cardio, to bieżnia lub rowerek treningowy zajmą bardzo mało miejsca. Jeśli chcesz wykonywać zarówno ćwiczenia cardio, jak i wzmacniające rdzeń, to platforma do przysiadów sumo zajmie bardzo mało miejsca.

Jeśli poważnie myślisz o pracy w domu, musisz upewnić się, że masz najlepszy sprzęt do swojej domowej siłowni. Istnieje wiele różnych urządzeń do wyboru, ale wiedza, które z nich zajmują najmniej miejsca jest niezwykle ważna.